Pomóż nam

Pomóżcie nam ratować zwierzęta! Prosimy o przekazanie nam 1% podatku
Szanowni Państwo, nieznani dobrodzieje

Trwa  usilna walka organizacji o Wasz 1%.

My nie wydajemy dziesiątków tysięcy złotych na kilkusekundowe reklamy w TV; nie wyrzucamy pieniędzy na całostronicowe  reklamy w czasopismach. Uznajemy bowiem ,że są to pieniądze wydane niewłaściwie.

Fundacja EMIR przeznacza  wpływy z Państw darowizn na pomoc zwierzętom, na ich ratowanie.

Uważamy, że nie  mamy moralnego prawa przeznaczać pieniędzy na tego typu reklamowanie się. |Z drugiej jednak strony – media to potężna siła i bez zaistnienia w nich przebić się niełatwo.

Wierzymy jednak głęboko, że nasza wieloletnia praca ,polegająca na ratowaniu tych najbardziej skrzywdzonych przez nas ludzi, stworzeń, nasza uporczywa  walka o godne życie zwierząt – jest wystarczającą rekomendacją, aby nam zaufać –  aby wesprzeć Fundację EMIR – psią nadzieję.

Nie o reklamę i nie o poklask przecież chodzi,  tylko o codzienną efektywną i mało medialną pracę, o mądrą i profesjonalną pomoc zwierzętom w potrzebie.

Fundacja EMIR robi to od wielu lat. Konsekwentnie każdego dnia reagujemy na sygnały krzywdzenia zwierząt; zbieramy z dróg i lasów – te porzucone ratując je od śmierci.

Leczymy skatowane i poranione. Zabieramy zwierzęta ich oprawcom. Składamy doniesienia do organów ścigania. Uczestniczmy  latami w toczących się procesach przeciw oprawcom. Jesteśmy  profesjonalni, rzetelni i piekielnie skuteczni.

To my – Fundacja EMIR  doprowadziliśmy – po 3 latach walki, do pierwszego w Polsce wyroku skazującego za znęcanie  się nad zwierzętami w schronisku.

Ufamy, że Państwa pomoc umożliwi nam dalszą  pracę, która stanowi sens i cel naszego życia. Zapewniam, że tak jak dotychczas działać będziemy profesjonalnie, skutecznie i z miłości do tych, które tylko wzrokiem potrafią błagać o ratunek i wzrokiem dziękować.

Wierzę głęboko ,że Państwo nas, a nade wszystko tych zwierząt w potrzebie – nie opuścicie..

Konto Fundacji:
Fundacja dla Ratowania Zwierząt Bezdomnych „EMIR”
Oddział, ul. Słoneczna 4, 96-321 Żabia Wola
Bank Śląski O/Grodzisk Maz.
88105019241000002268786056

Przelewy zagraniczne: